;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Apr 06, 2019, 05:39

LIGA 5, ETAPA 21 - Delegări, program meciuri și clasament.

Fotbal Arena
LIGA 5, ETAPA 21 - Delegări, program meciuri și clasament.

Fotbal Arena îți prezintă programul meciurilor din Liga a 5-a, etapa 21 precum și brigazile de arbitrii care vor conduce aceste meciuri. Jocurile se vor disputa duminică, 7 aprilie, de la ora 11. 

CLASAMENT LIGA 5 NORD 
Victoria Comisani - Vointa Pietrosita 
A: Matei Bogdan 
A1: Stan Alexandru 
A2: Marin Vasile 

Flacara Suta Seaca - ASG Doicesti 
A: Zanfir Vlad 
A1: Dumitru Teodor 
A2: Iosif Mihai 

Cetatea Targoviste - Viitorul Razvad 
A: Preda Iulian 
A1: Dumitru George 
A2: Georgescu Ioan 

Vointa Sacuieni - Vointa Tatarani 
A: Chitu Marius 
A1: Rotaru Ion 
A2: Dima Adrian 

Olimpicii 2 Ulmi - Sageata G. Ocnitei 
A: Pitis Aron 
A1: Dobre Stefan 
A2: Cimpoca Alex 

Viitorul Ocnita - Pomicola Raciu 
A: Tudor Codrut 
A1: Nichita Emanuel 
A2: Chivu Catalin 

Vointa Buciumeni - Sportul Runcu 
A: Dumitru Adrian 
A1: Tutuianu Catalin 
A2: Malasincu Andrei 

Vointa Adanca - Unirea Lucieni 
A: Dita Bogdan 
A1: Filip Florin 
A2: Chirescu Iulia 


CLASAMENT LIGA 5 VEST 
Urban Titu - Vointa Ionesti 
A: Andrei Evelyn 
A1: Dumitrescu Daniel 
A2: Visan Mihaela 

Viitorul Burduca - Sportul Mogosani 
A: Motan Mihai 
A1: Ungureanu Maria 
A2: Gheboianu Eduard 

Olimpia Picior de Munte - AS Corbii Mari 
A: Ghiures Andrei 
A1: Constsntinescu A 
A2: Simion Vlad 

Flacara Valea Mare - Unirea Cobia 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Denes Florin 
A2: Visan Ioana 

Viitorul Gaesti - Viitorul Straosti 
A: Ionita Adrian 
A1: Herastrau Adrian 
A2: Ene Catalin 

PCM Ungureni - Petrolul Rascaieti 
A: Dobre Razvan 
A1: Delureanu Andrei 
A2: Chirita Daniel 

Viitorul Tomsani - Dinamo Odaia Turcului 
A: Badescu Bogdan 
A1: Bardes Marius 
A2: Matei Teodor 

Flacara Zavoiu - Spicul Jugureni 
A: Malau Marian 
A1: Onicescu Ionut 
A2: Stan Robert 


CLASAMENT LIGA 5 SUD 
Gaz Metan Finta - Viitorul Gheboaia 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Catana Gabriel 
A2: Chiornita Georgian 

Vointa Podu Rizii - Dentas Tartasesti 
A: Stefan Richard 
A1: Paunescu Adrian 
A2: Tomescu Eduard 

Viitorul Dobra - Publirex Ciocanesti 
A: Poschina Catalin 
A1: Oprescu Mariana 
A2: Badoiu Andreea 

Fulgerul Lunguletu - Olimpia Marcesti 
A: Dutu Bogdan 
A1: Mincu Stefan 
A2: Stroe Sebastian 

Vanatorul Ratoaia - Flacara Ghinesti 
A: Andronache Richard 
A1: Homeghi Daniel 
A2: Dumitrescu Teodor 

Libertatea Urziceanca - FC Potlogi 
A: Guzu Georgian 
A1: Ilie Nicolae 
A2: Gugiu Denis 

Sageata Branistea - Spic de Grau Ghimpati 
A: Stoica Ionel 
A1: Cimpoca Daniel 
A2: Dumitrache Adrian 

Unirea Nucet - Unirea Slobozia Moara 
A: Vremaroiu Andrei 
A1: Mihalache Dan 
A2: Malau Alexandru