;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Oct 11, 2019, 08:48

Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 11 - duminică, 13 octombrie

Fotbal Arena
Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 11 - duminică, 13 octombrie

LIGA V NORD – ETAPA 11 – 13.10.2019 

ASG Doicesti - Olimpicii 2 Ulmi 
Teren: Doicesti | Ora: 11 
A: Preda Iulian 
A1: Chirita Daniel 
A2: Andrei Marian 

Vointa Tatarani - Vointa Buciumeni 
Teren: Tatarani | Ora: 11 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Chiornita Georgian 
A2: Iosif Mihai 

Vointa Sacuieni - Unirea Lucieni 
Teren: Sacuieni | Ora: 11 
A: Vremaroiu Andrei 
A1: Tutuianu Catalin 
A2: Ungureanu Maria 

Pomicola Raciu - Victoria Comisani 
Teren: Raciu | Ora: 11 
A: Malau Alexandru 
A1: Mihalache Dan 
A2: Marin Vasile 

Luceafarul Darmanesti - Flacara Suta Seaca 
Teren: Darmanesti | Ora: 11 
A: Oncescu Ion 
A1: Mincu Stefan 
A2: Simion Vlad 

Fortis Valea Lunga - Vointa Pietrosita 
Teren: Valea Lunga | Ora: 11 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Oprescu Mariana 
A2: Radulescu Rares 

ACS Gura Ocnitei - Viitorul Caragiale 
Teren: Gura Ocnitei | Ora: 11 
A: Delureanu Andrei 
A1: Pitis Aron 
A2: Lungu Alexandru 

Sportul Runcu - Viitorul Ocnita 
Teren: Runcu | Ora: 11 
A: Savu Vladut 
A1: Dima Adrian 
A2: Dinu Ioan 

Bradul Moroeni - Vointa Adanca 
Teren: Moroeni | Ora: 11 
A: Dumitru George 
A1: Mihail Alexandru 
A2: Cimpoca Alex 


LIGA V SUD – ETAPA 11 – 13.10.2019 

Dentas Tartasesti - Gloria Bucsani 
Teren: Tartasesti | Ora: 11 
A: Matei Bogdan 
A1: Baciu George 
A2: Malasincu Andrei 

Fulgerul Lunguletu - Olimpia Marcesti 
Teren: Lunguletu | Ora: 11 
A: Ilie Nicolae 
A1: Costache Ionut 
A2: Negulescu Cosmin 

Publirex Ciocanesti - Luceafarul Bolovani 
Teren: Ciocanesti | Ora: 11 
A: Ghiures Andrei 
A1: Zanfir Vlad 
A2: Mihaiescu Sebastian 

Unirea Slobozia Moara - Unirea Nucet 
Teren: Slobozia Moara | Ora: 11 
A: Dumitru Adrian 
A1: Homeghi Daniel 
A2: Mateiu Florin 

Flacara Ghinesti - Viitorul Gheboaia 
Teren: Ghinesti | Ora: 11 
A: Tudor Codrut 
A1: Paunescu Adr 
A2: Gugiu Denis 

Sageata Braniste - Vanatorul Ratoaia 
Teren: Braniste | Ora: 11 
A: Poschina Catalin 
A1: Dobre Stefan 
A2: Chirescu Iulia 

Victoria 2018 Vacaresti - Viitorul Dobra 
Teren: Vacaresti | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Oncescu Lavinia 
A2: Podgoreanu Vladut 

Vointa Cretu - Vointa Podu Rizii 
Teren: Urziceanca | Ora: 11 
A: Guzu Georgian 
A1: Chivu Catalin 
A2: Dumitru Teodor 

Spic De Grau Ghimpati - Lib.  Urziceanca 
Teren: Ghimpati | Ora: 11 
A: Andrei Evelyn 
A1: Iugulescu Petruta 
A2: Dumitrache Adrian 


LIGA V VEST – ETAPA 11 – 13.10.2019 

Unitea Cobia - Viitorul Ionesti 
Teren: Cobia | Ora: 11 
A: Nichita Emanuel 
A1: Matei Teodor 
A2: Joita Filip 

Viitorul Straosti - Spicul Jugureni 
Teren: Straosti | Ora: 11 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Denes Florin 
A2: Stroe Sebastian 

Viitorul Gura Foii - Viitorul Burduca 
Teren: Gura Foii | Ora: 11 
A: Serbanoiu Iulian 
A1: Visan Ioana 
A2: Militaru Stefan 

Olimpia Picior  Munte - Dinamo Od turcului 
Teren: Straosti | Ora: 11 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Denes Florin 
A2: Stroe Sebastian 

Petrolul Rascaieti - AS Corbii Mari 
Teren: Rascaieti | Ora: 11 
A: Andronache Richard 
A1: Tomescu Eduard 
A2: Preda Nicolae 

Viitorul Tomsani - Sportul Mogosani 
Teren: Tomsani | Ora: 11 
A: Stan Alexandru 
A1: Stanciu Mihai 
A2: Diculescu Stefan 

Flacara Valea Mare - Olimpia Morteni 
Teren: Valea Mare | Ora: 11 
A: Stoica Ionel 
A1: Onicescu Ionut 
A2: Filip Florin