;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Oct 18, 2019, 10:26

Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 12 - duminică, 20 octombrie

Fotbal Arena
Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 12 - duminică, 20 octombrie

LIGA V NORD – ETAPA 12 – 20.10.2019 

Vointa Pietrosita - Luceafarul Darmanesti 
Teren: Pietrosita | Ora: 11 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Marin Vasile 
A2: Militaru Stefan 

Vointa Buciumeni  - Vointa Sacuieni 
Teren: Buciumeni | Ora: 11 
A: Savu Vladut 
A1: Negulescu Cosmin 

Unirea Lucieni - Fortis Valea Lunga 
Teren: Lucieni | Ora: 11 
A: Malau Alexandru 
A1: Chiornita Georgian 
A2: Podgoreanu Vladut 

Olimpicii 2 Ulmi - Vointa Tatarani 
Teren: Matraca | Ora: 11 
A: Dita Bogdan 
A1: Baciu George 
A2: Visan Ioana 

Victoria Comisani - ASG Doicesti 
Teren: Comisani | Ora: 11 
A: Andrei Evelyn 
A1: Dumitrache Adrian 
A2: Homeghi Daniel 

Viitorul Caragiale - Pomicola Raciu 
Teren: Caragiale | Ora: 11 
A: Stoica Ionel 
A1: Dobre Stefan 
A2: Sillo Tudor 

Flacara Suta Seaca - Bradul Moroieni 
Teren: Suta Seaca | Ora: 11 
A: Dobre Razvan 
A1: Iugulescu Petruta 
A2: Floricel Valentin 

Viitorul Ocnita - ACS Gura Ocnitei 
Teren: Ocnita | Ora: 11 
A: Zanfir Vlad 
A1: Diculescu Stefan 
A2: Ivanciu Larisa 

Vointa Adanca - Sportul Runcu 
Teren: Adanca | Ora: 11 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Tomescu Eduard 


LIGA V SUD – ETAPA 12 – 20.10.2019 

Vanatorul Ratoaia - Flacara Ghinesti 
Teren: Ratoaia | Ora: 11 
A: Rotaru Catalin 
A1: Andrei Marian 

Olimpia Marceasti - Publirex Ciocanesti 
Teren: Marcesti | Ora: 11 
A: Stan Alexandru 
A1: Dumitru George 
A2: Mihail Alexandru 

Luceafarul Bolovani - Sageata Branistea 
Teren: Bolovani | Ora: 11 
A: Constantinescu And 
A1: Mihalache Dan 
A2: Mateiu Florin 

Gloria Bucsani - Fulgerul Lunguletu 
Teren: Bucsani | Ora: 11 
A: Guzu Georgian 
A1: Ungureanu Maria 
A2: Dinu Ioan 

Unirea Nucet - Dentas Trtasesti 
Teren: Nucet | Ora: 11 
A: Ghiures Andrei 
A1: Stanciu Mihai 
A2: Mihaescu Sebastian 

Viitorul Dobra - Unirea Sl. Moara 
Teren: Dobra | Ora: 11 
A: Nichita Emanuel 
A1: Iosif Mihai 

Viitorul Gheboaia  - Spic Grau Ghimpati 
Teren: Gheboaia | Ora: 11 
A: Ilie Nicolae 
A1: Chirita Daniel 
A2: Joita Filip 

Vointa Podu Rizii - Vict. 2018 Vacaresti 
Teren: Podu Rizii | Ora: 11 
A: Catana Gabriel 
A1: Filip Florin 
A2: Lungu Alexandru 

Libertatea Urziceanca - Vointa Cretu 
Teren: Urziceanca | Ora: 11 
A: Oncescu Ion 
A1: Delureanu Andrei 
A2: Denes Florin 


LIGA V VEST – ETAPA 12 – 20.10.2019 

Dinamo Od. Turcului - Viitorul Gura Foii 
Teren: Odaia Turcului | Ora: 11 
A: Dutu Bogdan 
A1: Radu Andrei 
A2: Radulescu Rares 

Vointa Ionesti - Olimpia Picior Munte 
Teren: Ionesti | Ora: 11 
A: Pitis Aron 
A1: Preda Nicolae 
A2: Chirescu Iulia 

Flacara Zavoiu - FC Potlogi 
Teren: Zavoiu | Ora: 11 
A: Tudor Codrut 
A1: Mincu Stefan 
A2: Stroe Sebastian 

AS Corbii Mari - Viitorul Straosti 
Teren: Ungureni | Ora: 11 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Costache Ionut 
A2: Malasincu Andrei 

Viitorul Burduca - Flacara Valea Mare 
Teren: Burduca | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Tutuianu Catalin 
A2: Chivu Catalin 

Sportul Mogosani - Petrolul Rascaieti 
Teren: Mogosani | Ora: 11 
A: Matei Bogdan 
A1: Badoiu Andreea 
A2: Cimpoca Alex 

Olimpia Morteni - Viitorul Tomsani 
Teren: Morteni | Ora: 11 
A: Simion Vlad 
A1: Dumitru Teodor