;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Oct 25, 2019, 11:53

Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 13 - duminică, 27 octombrie

Fotbal Arena
Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 13 - duminică, 27 octombrie

LIGA V NORD – ETAPA 13 – 27.10.2019 

ASG Doicesti - Pomicola Raciu 
Teren: Doicesti | Ora: 11 
A: Poschina Catalin 
A1: Ungureanu Maria 
A2: Podgoreanu Vladut 

Vointa Tatarani - Victoria Comisani 
Teren: Tatarani | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Negulescu Cosmin 
A2: Radu Andrei 

Vointa Sacuieni - Olimpicii 2 Ulmi 
Teren: Sacuieni | Ora: 11 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Pitis Aron 
A2: Mihaescu Sebastian 

Luceafarul Darmanesti - Unirea Lucieni 
Teren: Darmanesti | Ora: 11 
A: Guzu Georgian 
A1: Dumitrache Adrian 
A2: Dobre Stefan 

Fortis Valea Lunga - Vointa Buciumeni 
Teren: Valea Lunga | Ora: 11 
A: Nichita Emanuel 
A1: Gugiu Denis 
A2: Floricel Valentin 

Viitorul Ocnita - Viitorul Caragiale 
Teren: Ocnita | Ora: 11 
A: Tudor Codrut 
A1: Filip Florin 
A2: Joita Filip 

ACS Gura Ocnitei - Vointa Adanca 
Teren: Gura Ocnitei | Ora: 11 
A: Stan Alexandru 
A1: Onicescu Ionut 
A2: Dumitru George 

Sportul Runcu - Flacara Suta Seaca 
Teren: Runcu | Ora: 11 
A: Preda Iulian 
A1: Matei Teodor 
A2: Cimpoca Alex 

Bradul Moroieni  - Vointa Pietrosita 
Teren: Moroieni | Ora: 11 
A: Ghiures Andrei 
A1: Paunescu Adrian 
A2: Preda Nicolae 


LIGA V SUD – ETAPA 13 – 27.10.2019 

Un. Slobozia Moara - Dentas Tartasesti 
Teren: Slobozia Moara | Ora: 11 
A: Zanfir Vlad 
A1: Sillo Tudor 
A2: Dumitru Teodor 

Publirex Ciocanesti - Gloria Bucsani 
Teren: Ciocanesti | Ora: 11 
A: Stoica Ionel 
A1: Denes Florin 
A2: Iosif Mihai 

Flacara Ghinesti - Luceafarul Bolovani 
Teren: Ghinesti | Ora: 11 
A: Dobre Razvan 
A1: Chirescu Iulia 
A2: Radulescu Rares 

Sageata Branistea - Olimpia Marcesti 
Teren: Branistea | Ora: 11 
A: Andronache Richard 
A1: Dima Adrian 
A2: Marin Vasile 

Vointa Podu Rizii - Viitorul Dobra 
Teren: Podu Rizii | Ora: 11 
A: Malau Alexandru 
A1: Homeghi Daniel 

Vict. 2018 Vacaresti - Libertatea Urziceanca 
Teren: Vacaresti | Ora: 11 
A: Serbanoiu Iulian 
A1: Simion Vlad 
A2: Costache Ionut 

Vointa Cretu - Viitorul Gheboaia 
Teren: Urziceanca | Ora: 11 
A: Vremaroiu Andrei 
A1: Iugulescu Petruta 
A2: Malasincu Andrei 

Spic de Grau Ghimpati - Vanatorul Ratoaia 
Teren: Ghimpati | Ora: 11 
A: Chivu Catalin 
A1: Stroe Sebastian 
A2: Tomescu Eduard 


LIGA V VEST – ETAPA 13 – 27.10.2019 

FC Potlogi - Spicul Jugureni 
Teren: Potlogi | Ora: 11 
A: Delureanu Andrei 
A1: Oprescu Mariana 
A2: Lungu Alexandru 

Unirea Cobia - Flacara Zavoiu 
Teren: Cobia | Ora: 11 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Ivanciu Larisa 
A2: Baciu George 

Viitorul Gura Foii - Vointa Ionesti 
Teren: Gura Foii | Ora: 11 
A: Dita Bogdan 
A1: Oncescu Lavinia 
A2: Mateiu Florin 

Sportul Mogosani - AS Corbii Mari 
Teren: Mogosani | Ora: 11 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Constantinescu And 
A2: Visan Ioana 

Petrolul Rascaieti - Olimpia Morteni 
Teren: Rascaieti | Ora: 11 
A: Ilie Nicolae 
A1: Diculescu Stefan 

Viitorul Tomsani - Viitorul Burduca 
Teren: Tomsani | Ora: 11 
A: Andrei Evelyn 
A1: Chiornita Georgian 
A2: Andrei Marian 

Flacara Valea Mare - Dinamo Od. Turcului 
Teren: Valea Mare | Ora: 11 
A: Oncescu Ion 
A1: Chirita Daniel 
A2: Dinu Ioan