;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Nov 01, 2019, 10:07

Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 14 - duminică, 3 noiembrie

Fotbal Arena
Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 14 - duminică, 3 noiembrie

LIGA V NORD – ETAPA 14 – 03.11.2019 

ASG Doicesti - Viitorul Caragiale 
Teren: Doicesti | Ora: 11 
A: Stan Alexandru 
A1: Sillo Tudor 
A2: Floricel Valentin 

Vointa Pietrosita - Sportul Runcu 
Teren: Pietrosita | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Oprescu Mariana 
A2: Iosif Mihai 

Vointa Buciumeni - Luceafarul Darmanesti 
Teren: Buciumeni | Ora: 11 
A: Constantinescu And 
A1: Andrei Marian 
A2: Chirescu Iulia 

Unirea Lucieni - Bradul Moroieni 
Teren: Lucieni | Ora: 11 
A: Ilie Nicolae 
A1: Costache Ionut 
A2: Matei Teodor 

Olimpicii 2 Ulmi - Fortis Valea Lunga 
Teren: Matraca | Ora: 11 
A: Ghiures Andrei 
A1: Dobre Stefan 
A2: Dinu Ioan 

Victoria Comisani - Vointa Sacuieni 
Teren: Comisani | Ora: 11 
A: Dutu Bogdan 
A1: Popa Ionut 
A2: Stroe Sebastian 

Pomicola Raciu - Vointa Tatarani 
Teren: Raciu | Ora: 11 
A: Chitu Marius 
A1: Simion Vlad 
A2: Militaru Stefan 

Flacara Suta Seaca - ACS Gura Ocnitei 
Teren: Suta Seaca | Ora: 11 
A: Savu Vladut 
A1: Baciu George 
A2: Joita Filip 

Vointa Adanca - Viitorul Ocnita 
Teren: Adanca | Ora: 11 
A: Poschina Catalin 
A1: Iugulescu Petruta 
A2: Preda Nicolae 


LIGA V SUD – ETAPA 14 – 03.11.2019 

Dentas Tartasesti - Viitorul Dobra 
Teren: Tartasesti | Ora: 11 
A: Tudor Codrut 
A1: Chirita Daniel 
A2: Diculescu Stefan 

Vanatorul Ratoaia - Vointa Cretu 
Teren: Ratoaia | Ora: 11 
A: Stoica Ionel 
A1: Mincu Stefan 
A2: Marin Vasile 

Olimpia Marcesti - Flacara Ghinesti 
Teren: Marcesti | Ora: 11 
A: Matei Bogdan 
A1: Ionita Cosmin 
A2: Lungu Alexandru 

Luceafarul Bolovani - Spic de Grau Ghimpati 
Teren: Bolovani | Ora: 11 
A: Delureanu Andrei 
A1: Radulescu Rares 
A2: Ungureanu Maria 

Gloria Bucsani - Sageata Branistea 
Teren: Bucsani | Ora: 11 
A: Serbanoiu Iulian 
A1: Onicescu Ionut 
A2: Mihail Alexandru 

Unirea Nucet - Publirex Ciocanesti 
Teren: Nucet | Ora: 11 
A: Andrei Evelyn 
A1: Mihalache Dan 
A2: Radu Andrei 

Viitorul Gheboaia - Vic. 2018 Vacaresti 
Teren: Gheboaia | Ora: 11 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Negulescu Cosmin 
A2: Mihaescu Sebastian 

Libertatea Urziceanca - Vointa Podu  Rizii 
Teren: Urziceanca | Ora: 11 
A: Andronache Richard 
A1: Chivu Catalin 
A2: Tomescu Eduard 


LIGA V VEST – ETAPA 14 – 03.11.2019 

Dinamo Od. Turcului - Viitorul Tomsani 
Teren: Odaia Turcului | Ora: 11 
A: Guzu Georgian 
A1: Filip Florin 
A2: Podgoreanu Vladut 

Vointa Ionesti - Flacara Valea Mare 
Teren: Ionesti | Ora: 11 
A: Malau Alexandru 
A1: Denes Florin 
A2: Chiornita Georgian 

Flacara Zavoiu - Olimpia Picior Munte 
Teren: Zavoiu | Ora: 11 
A: Zanfir Vlad 
A1: Paunescu Adrian 
A2: Visan Ioana 

Spicul Jugureni - Unirea Cobia 
Teren: Jugureni | Ora: 11 
A: Dita Bogdan 
A1: Dumitrache Adrian 
A2: Malasincu Andrei 

Viitorul Straosti - FC Potlogi 
Teren: Straosti | Ora: 11 
A: Preda Iulian 
A1: Dumitru Teodor 
A2: Dumitru George 

Viitorul Burduca - Petrolul Rscaieti 
Teren: Straosti | Ora: 13 
A: Preda Iulian 
A1: Dumitru George 
A2: Dumitru Teodor 

Olimpia Morteni - Sportul Mogosani 
Teren: Morteni | Ora: 11 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Homeghi Daniel 
A2: Mateiu Florin