;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Nov 08, 2019, 07:56

Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 15 - sâmbătă, 9 noiembrie

Fotbal Arena
Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 15 - sâmbătă, 9 noiembrie

LIGA V NORD – ETAPA 15 – 09.11.2019 

Vointa Tatarani - ASG Doicesti 
Teren: Tatarani | Ora: 11 
A: Chiornita Georgian 
A1: Joita Filip 

Vointa Sacuieni  - Pomicola Raciu 
Teren: Sacuieni | Ora: 11 
A: Tudor Codrut 
A1: Onicescu Ionut 
A2: Mihaescu Sebastian 

Luceafarul Darmanesti - Olimpicii 2 Ulmi 
Teren: Darmanesti | Ora: 11 
A: Malau Alexandru 
A1: Popa Ionut 
A2: Diculescu Stefan 

Fortis Valea Lunga - Vointa Comisani 
Teren: Valea Lunga | Ora: 11 
A: Guzu Georgian 
A1: Mateiu Florin 

Viitorul Caragiale - Vointa Adanca 
Teren: Caragiale | Ora: 11 
A: Zanfir Vlad 
A1: Malasincu Andrei 
A2: Marin Vasile 

Viitorul Ocnita - Flacara Suta Seaca 
Teren: Ocnita | Ora: 11 
A: Ilie Nicolae 
A1: Denes Florin 
A2: Preda Nicolae 

ACS Gura Ocnitei - Victoria Pietrosita 
Teren: Gura Ocnitei | Ora: 11 
A: Andrei Evelyn 
A1: Chirescu Iulia 

Sportul Runcu - Unirea Lucieni 
Teren: Runcu | Ora: 11 
A: Chivu Catalin 
A1: Nichita Emanuel 

Bradul Moroieni - Vointa Buciumeni 
Teren: Moroeni | Ora: 11 
A: Delureanu Andrei 
A1: Mihail Alexandru 


LIGA V SUD – ETAPA 15 – 09.11.2019 

Publirex Ciocanesti - Unirea Sl Moara 
Teren: Sl. Moara | Ora: 11 
A: Ionita Cosmin 
A1: Sillo Tudor 
A2: Cimpoca Alex 

Flacara Ghinesti - Gloria Bucsani 
Teren: Ghinesti | Ora: 11 
A: Savu Vladut 
A1: Dinu Ioan 

Sageata Braniste - Unirea Nucet 
Teren: Braniste | Ora: 11 
A: Constantinescu A 
A1: Visan Ioana 
A2: Lungu Alexandru 

Viitorul Dobra - Libertatea Urziceanca 
Teren: Dobra | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Radulescu Rares 

Vointa Podu Rizii - Viitorul Gheboaia 
Teren: Podu Rizii | Ora: 11 
A: Stan Alexandru 
A1: Stanciu Mihai 

Victoria 2018 Vacaresti - Vanatorul Ratoaia 
Teren: Vacaresti | Ora: 11 
A: Poschina Catalin 
A1: Baciu George 

Vointa Cretu - Luceafarul Bolovani 
Teren: Urziceanca | Ora: 11 
A: Dita Bogdan 
A1: Militaru Stefan 

Spic de Grau Ghimpati - Olimpia Marcesti 
Teren: Ghimpati | Ora: 11 
A: Iosif Mihai 
A1: Podgoreanu Vladut 


LIGA V VEST – ETAPA 15 – 09.11.2019 

Unirea Cobia - Viitorul Straosti 
Teren: Cobia | Ora: 14.30 
A: Delureanu Andr 
A1: Sillo Tudor 
A2: Cimpoca Alex 

Viitorul Gura Foii - Flacara Zavoiu 
Teren: Gura Foii | Ora: 14.30 
A: Onicescu Ionut 
A1: Mihaescu Sebastian 
A2: Chivu Catalin 

Olimpia P de Munte - Spicul Jugureni 
Teren: Picior  Munte | Ora: 14.30 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Andronache R 
A2: Constantinescu A 

AS Corbii Mari - Olimpia Morteni 
Teren: Ungureni | Ora: 14.30 
A: Pitis Aron 
A1: Lungu Alexandru 
A2: Stan Alex  

Sportul Mogosani - Viitorul Burduca 
Teren: Mogosani | Ora: 14.30 
A: Malau Alexandru 
A1: Paunescu Adrian 
A2: Marin Vasile 

Petrolul Rascaieti - Dinamo Od  Turcului 
Teren: Rascaieti | Ora: 14.30 
A: Stoica Ionel 
A1: Chiornita Georgian 
A2: Ilie Nicolae 

Viitorul Tomsani - Vointa Ionesti 
Teren: Tomsani | Ora: 14.30 
A: Mihalache Dan 
A1: Ungureanu Maria 
A2: Matei Teodor