;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Nov 15, 2019, 13:00

Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 16 - duminică, 17 noiembrie

Fotbal Arena
Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 16 - duminică, 17 noiembrie

LIGA V NORD – ETAPA 16 | 17.11.2019 

ASG Doicesti - Vointa Sacuieni 
Teren: Doicesti | Ora: 11 
A: Dobre Razvan 
A1: Ilie Nicolae 
A2: Dobre Stefan 

Vointa Tatarani - Viitorul Caragiale 
Teren: Tatarani | Ora: 11 
A: Ivascu Bogdan 
A1: Matei Teodor 
A2: Mihail Alexandru 

Vointa Pietrosita - Viitorul Ocnita 
Teren: Pietrosita | Ora: 11 
A: Stoica Ionel 
A1: Marin Vasile 
A2: Mateiu Florin 

Vointa Buciumeni - Sportul Runcu 
Teren: Buciumeni | Ora: 11 
A: Oncescu Ion 
A1: Costache Ionut 
A2: Malasincu Andrei 

Unirea Lucieni - ACS Gura Ocnitei 
Teren: Lucieni | Ora: 11 
A: Ghiures Andrei 
A1: Floricel Valentin 
A2: Visan Ioana 

Olimpicii 2 Ulmi - Bradul Moroieni 
Teren: Matraca | Ora: 11 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Andrei Evelyn 
A2: Lungu Alexandru 

Victoria Comisani - Luceafarul Darmanesti 
Teren: Comisani | Ora: 11 
A: Matei Bogdan 
A1: Chirita Daniel 
A2: Chivu Catalin 

Pomicola Raciu - Fortis Valea Lunga 
Teren: Raciu | Ora: 11 
A: Catana Gabriel 
A1: Oncescu Lavinia 
A2: Stan Alexandru 

Flacara Suta Seaca - Vointa Adanca 
Teren: Suta Seaca | Ora: 11 
A: Ciocmata Mugurel 
A1: Mihaescu Sebastian 
A2: Militaru Stefan 


LIGA V SUD – ETAPA 16 | 17.11.2019 

Dentas Tartasesti - Publirex Ciocanesti 
Teren: Tartasesti | Ora: 11 
A: Chitu Marius 
A1: Mincu Stefan 
A2: Dumitru George 

Vanatorul Ratoaia - Vointa Podu Rizii 
Teren: Ratoaia | Ora: 11 
A: Dita Bogdan 
A1: Podgoreanu Vladut 
A2: Andrei Marian 

Olimpia Marcesti - Vointa Cretu 
Teren: Marcesti | Ora: 11 
A: Pitis Aron 
A1: Oprescu Mariana 
A2: Chiornita Giorgian 

Luceafarul Bolovani - Vict. 2018 Vacaresti 
Teren: Bolovani | Ora: 11 
A: Dutu Bogdan 
A1: Zanfir Vlad 
A2: Stroe Sebastian 

Gloria Bucsani - Spic Grau Ghimpati 
Teren: Bucsani | Ora: 11 
A: Poschina Catalin 
A1: Sillo Tudor 
A2: Iosif Mihai 

Unirea Nucet - Flacara Ghinesti 
Teren: Nucet | Ora: 11 
A: Tudor Codrut 
A1: Badoiu Andreea 
A2: Diculescu Stefan 

Unurea Slobozia Moara - Sageata Branistea 
Teren: Sl. Moara | Ora: 11 
A: Malau Alexandru 
A1: Homeghi Daniel 
A2: Joita Filip 

Viitorul Gheboaia - Libertatea Urziceanaca 
Teren: Gheboaia | Ora: 11 
A: Preda Iulian 
A1: Iugulescu Petruta 
A2: Dinu Ioan 


LIGA V VEST – ETAPA 16 | 17.11.2019 

FC Potlogi - AS Corbii Mari 
Teren: Potlogi | Ora: 11 
A: Guzu Georgian 
A1: Constantinescu A 
A2: Baciu George 

Dinamo OD. Turcului - Sportul Mogosani 
Teren: Od.  Turcului | Ora: 11 
A: Delureanu Andrei 
A1: Simion Vlad 
A2: Tomescu Eduard 

Vointa Ionesti - Petrolul Rascaieti 
Teren: Ionesti | Ora: 11 
A: Serbanoiu Iulian 
A1: Radulescu Rares 
A2: Ionita Cosmin 

Flacara Zavoiu - Flacara Valea Mare 
Teren: Zavoiu | Ora: 11 
A: Vremaroiu Andrei 
A1: Nichita Emanuel 
A2: Mihalache Dan 

Spicul Jugureni - Viitorul Gura Foii 
Teren: Jugureni | Ora: 11 
A: Savu Vladut 
A1: Filip Florin 
A2: Ungureanu Maria 

Viitorul Straosti - Olimpia Picior Munte 
Teren: Straosti | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Denes Florin 
A2: Cimpoca Alex 

Viitorul Burduca - Olimpia Morteni 
Teren: Straosti | Ora: 11 
A: Andronache Richard 
A1: Preda Nicolae 
A2: Denes Florin