;
Fii reporter fotbal-arena.ro!

Ai informații despre o echipă, un jucător sau un eveniment din fotbalul dâmbovițean? Trimite-ne tot ce crezi că ar vrea şi alţii să vadă la adresa [email protected] şi noi vom publica pe site, sub semnătura ta!

Nov 22, 2019, 12:23

Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 17 - sâmbătă, 23 noiembrie

Fotbal Arena
Delegări Liga V (ONOARE) Dâmbovița, Etapa 17 - sâmbătă, 23 noiembrie

LIGA V NORD – ETAPA 17 – 23.11.2019 

Vointa Sacuieni - Vointa Tatarani 
Teren: Sacuieni | Ora: 11 
A: Stanciu Mihai  
A1: Homeghi Daniel 

Luceafarul Darmanesti - Pomicola Raciu 
Teren: Darmanesti | Ora: 11 
A: Dita Bogdan  
A1: Chiornita Georgian 
A2: Visan Ioana 

Fortis Valea Lunga - ASG Doicesti 
Teren: Valea Lunga | Ora: 11 
A: Zanfir Vlad 
A1: Radu Andrei 

Viitorul Caragiale - Flacara Suta Seaca 
Teren: Caragiale | Ora: 11 
A: Stoica Ionel  
A1: Andrei Marian 
A2: Mateiu Florin 

Viitorul Ocnita - Unirea Lucieni 
Teren: Ocnita | Ora: 11 
A: Stan Alexandru 
A1: Chirescu Iulia 

Vointa Adanca  - Vointa Pietrosita 
Teren: Adanca | Ora: 11 
A: Ilie Nicolae  
A1: Cimpoca Alexandru 

ACS Gura Ocnitei - Vointa Buciumeni 
Teren: Gura Ocnitei | Ora: 11 
A: Ionta Adrian 
A1: Tomescu Eduard 

Sportul Runcu - Olimpicii 2 Ulmi 
Teren: Runcu | Ora: 11 
A: Delureanu Andrei 
A1: Podgoreanu Vladut 

Bradul Moroieni - Victoria Comisani 
Teren: Moroieni | Ora: 11 
A: Malau Marian 
A1: Mihail Alexandru 
A2: Joita Filip 

LIGA V SUD – ETAPA 17 – 23.11.2019 

Flacara Ghinesti - Unirea Sl. Moara 
Teren: Ghinesti | Ora: 14.30 
A: Preda Iulian 
A1: Constantinescu A 
A2: Popa Ionut 

Sageata Branistea - Dentas Tartasesti 
Teren: Branistea | Ora: 14.30 
A: Tudor Codrut 
A1: Iugulescu Petruta 
A2: Ungureanu Maria 

Viitorul Dobra - Viitorul Gheboaia 
Teren: Dobra | Ora: 14.30 
A: Serbanoiu Iulian 
A1: Pitis Aron 
A2: Chirita Daniel 

Vointa Podu Rizii - Luceafarul Bolovani 
Teren: Podu Rizii | Ora: 14.30 
A: Andronache Richard 
A1: Simion Vlad 
A2: Dumitru Teodor 

Libertatea Urziceanca - Vanatorul Ratoaia 
Teren: Urziceanca | Ora: 14.30 
A: Matei Bogdan  
A1: Iosif Mihai 
A2: Floricel Valentin 

Victoria 2018 Vacaresti - Olimpia Marcesti 
Teren: Vacaresti | Ora: 14.30 
A: Savu Vladut 
A1: Chivu Catalin 
A2: Costache Ionut 

Vointa Cretu - Gloria Bucsani 
Teren: Urziceanca | Ora: 12 
A: Matei Bogdan 
A1: Iosif Mihai 
A2: Floricel Valentin 

Spic Grau Ghimpati - Unirea Nucet 
Teren: Ghimpati | Ora: 14.30 
A: Dutu Bogdan 
A1: Ciocmata Mugurel 
A2: Denes Florin 

LIGA V VEST – ETAPA 17 – 23.11.2019 

Unirea Cobia - FC Potlogi 
Teren: Cobia | Ora: 11 
A: Andrei Evelyn 
A1: Stroe Sebastian 

Viitorul Gura Foii - Viitorul Straosti 
Teren: Gura Foii | Ora: 11 
A: Dumitrache Adrian 
A1: Preda Nicolae 
A2: Militaru Stefan 

AS Corbii Mari - Viitorul Burduca 
Teren: Ungureni | Ora: 11 
A: Mihalachioiu Ioana 
A1: Lungu Alexandru 
A2: Radulescu Rares 

Sportul Mogosani - Vointa Ionesti 
Teren: Mogosani | Ora: 11 
A: Sillo Tudor 
A1: Mihaescu Sebastian 
A2: Dinu Ioan 

Olimpia Morteni - Dinamo Odaia Turcului 
Teren: Morteni | Ora: 11 
A: Poschina Catalin 
A1: Baciu George 

Viitorul Tomsani - Flacara Zavoiu 
Teren: Tomsani | Ora: 14 
A: Malau Alexandru 
A1: Diculescu Stefan  
A2: Ivanciu Larisa 

Flacara Valea Mare - Spicul Jugureni 
Teren: Valea Mare | Ora: 11 
A: Malau Alexandru 
A1: Diculescu Stefan 
A2: Ivanciu Larisa